ZAKRES USŁUG

CO ROBIMY?

Podsiadamy szerokie doświadczenie, jednakże każdy projekt traktujemy indywidualnie, służąc pomocą w odpowiednim doborze kotła do instalacji. Zajmujemy się głównie montażem kotłów węglowych, gazowych oraz opalanych peletem. Swoją ofertę opieramy na marce Buderus, którą posiada szeroką gamę niezawodnych kotłów, co sprawdziliśmy w trakcie naszej długiej współpracy. Dzięki bogatej bazie kontrahentów możemy również pomóc w doborze najodpowiedniejszego kotła, indywidualnie dla każdej instalacji opierając się na innych markach.

Ekologia, a w szczególności odnawialne źródła energii, to przyszłości.  Odpowiednio zaprojektowana i wykonana instalacja solarna w okresach małego nasłonecznienia znacznie wspomaga ogrzewanie wody użytkowej.Natomiast w okresie letnim w praktyce całkowicie zastępuje podgrzewanie wody kotłem. W efekcie czyni to Państwa dom częściowo niezależnym, ekologicznym i znacznie obniża koszty utrzymania budynku. Projektujemy instalację solarne do nowych, jak i starych budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. Poza projektowaniem zajmując się montażem oraz serwisowaniem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

W nowoczesnym i ekologicznym budownictwie coraz większą popularność zdobywają pompy ciepła. Są to urządzenia przetwarzające pobraną energię ze środowiska na ciepło służące do ogrzania domu oraz wody użytkowej. Naszą ofertę opieramy na systemach powietrze/woda renomowanej polskiej firmy SILESIA Term. Urządzenia tej firmy charakteryzują się najwyższą jakością opartą na długoletnim doświadczeniu w projektowaniu i doborze odpowiednich pomp ciepła. Firma wyróżnia się błyskawiczną pomoc w realizacji inwestycji,
5-cio letnim okresie gwarancji oraz wsparciem pogwarancyjnym.

Odpowiedni dobór grzejników i instalacji ogrzewania podłogowego to gwarancja ciepłego domu oraz zmniejszonych kosztów użytkowych. Projektując ogrzewanie dobieramy parametry grzejników, tak aby urządzenie grzewcze np.: kocioł gazowy lub pompa ciepła, mogły pracować na jak najniższej temperaturze zasilania. Podobnie w ogrzewaniu podłogowym kierujemy się uzyskaniem jak najwyższej sprawności i trwałości instalacji. Robimy to poprzez odpowiedni dobór sekcji w poszczególnych pomieszczeniach i zastosowanie najwyższej jakości materiałów.

Dobrze wykonana wentylacja to gwarancja czystego i odpowiednio nawilżonego powietrza oraz komfort akustyczny w domu. Swoim klientom oferujemy projektowanie i wykonanie wentylacji mechanicznej higrosterowanej opierającej się na nawiewnikach, wywiewnikach i wentylatorach firmy AERECO. Firma ta jest wynalazcą tego systemu i zapewnia najwyższą jakość, innowacyjność, przy jednoczesnej gwarancji najwyższej efektywności energetycznej budynku.

Rekuperacja to rodzaj wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, szczególnie polecana alergikom i wszędzie tam gdzie czystość powietrza ma duże znaczenie. Stosując ten rodzaj wentylacji, zużyte i ciepłe powietrze  odprowadzane jest na zewnątrz. Jednocześnie przez wymiennik ciepała wprowadzane jest świeże, oczyszczone i zarazem ogrzane powietrze. Dzięki zastosowaniu filtrów w rekuperatorzę do budynku trafia tylko czyste powietrze. To doskonałe rozwiązanie w dobie wszędzie panującego smogu.

Instalacja fotowoltaiczna to duża niezależność oparta na pozyskiwaniu energii elektrycznej ze światła słonecznego.  Zastosowanie tego rodzaju instalacji w dobie ciągłego wzrostu cen paliw i energii, przy jednocześnie sukcesywnie malejącej cenie zestawów fotowoltaicznych, staje się coraz bardziej opłacalne i popularne. Obecne regulacje prawne gwarantują również obniżenie rachunków za prąd na kolejne 15 lat.  Oferujemy swoim klientom nasze długoletnie doświadczenie w odpowiednim doborze, montażu i serwisie instalacji oraz zastosowanie produktów europejskich marek.

Wykonujemy kompleksowe instalacje wodne oraz kanalizacyjne według zleconych projektów. Zajmujemy się również różnego rodzaju przeróbkami, naprawami i modernizacją istniejących systemów sanitarnych. W naszej ofercie posiadamy zarówno systemy miedziane, PP oraz PEX. 

Przewiń do góry